REGULAMIN

 

Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne.

Obiekt przystosowany do bezkontaktowego całodobowego zameldowania na podstawie przesłanych KOD-ów. 

Parking publiczny jest dostępny przed budynkiem (rezerwacja nie jest możliwa).

Palenie zabronione.

Organizacja imprez/wydarzeń zabroniona.

Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00–06:00.

 

 

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata bezzwrotnego zadatku, który wynosi 30%. W przypadku braku wpłaty zadatku do 3 dni rezerwacja może zostać anulowana.

Wpłaty zadatku można dokonać przelewem zwykłym lub przelewem online (szybkie przelewy Przelewy24).

W przypadku wpłaty przelewem zwykłym dane konta otrzymacie Państwo mailem wraz ze wstępnym potwierdzeniem rezerwacji.

Państwa dane przekazywane podczas rezerwacji są chronione zgodnie z przepisami RODO – poniżej szczegóły.

Polityka prywatności strony willaokecie.pl. 

1. Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług rezerwacji noclegów w Willi Okęcie. 

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

Willa Okęcie 1936 Sp. z o.o. Sp.k, 02 – 180 Warszawa, Aleja Krakowska 109, NIP 5223182271, REGON 385909456, nr telefonu +48 666 480 860. Właścicielem obiektu jest Willa Okęcie 1936 Sp. z o.o. Sp.k. 

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Informacje podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis willaokecie.pl.  Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w danych kontaktowych na stronie internetowej.

 

rezerwacja
telefon+48666 480 860
mapa